Filharmonia Dowcipu
Filharmonia Dowcipu




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Live in... Zabrze - 07.10.2012
PostNapisane: N paź 07, 2012 10:28 pm 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 02, 2011 8:43 pm
Posty: 50
Lokalizacja: Katowice
Koncert... był bardzo udany.
Zaczęło się jak zwykle punktualnie i efektownie. Nowe program - moim zdaniem bardzo dobrze pomyślany połączony z laserową technologią budował specyficzną atmosferę. Czuję niedosyt, chcę więcej koncertów, szare życie staje się znów kolorowe! Tym razem na występ wybrałem się z moim Dziadkiem, który na codzień również jest fanem FD, niestety nie spodobała mu się intensywność laserowych dodatków jak również nadmiar wulgaryzmów przy numerze z rapowaniem. Wielu ludzi zmuszonych było zakrywać twarz... rękoma, ponieważ lasery były ustawione wprost na publiczność - mi to nie przeszkadzało innym jak widać tak. Ciekawostką jest iż publiczność wstała nie na TITANIC'u, a utworze Carmina Burana + na sam koniec wyjątkowo dłuuuuugie oklaski :-D

_________________
"Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Stanisław Jachowicz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Live in... Zabrze - 07.10.2012
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 11:31 am 

Dołączył(a): Pt mar 12, 2010 7:35 am
Posty: 19
Zastanawiam się czasami po co jechać kolejny nasty koncert? Przecież praktycznie wszystko już było, wszystko jest w internecie, oglądane pierdyliard razy :)
Mimo, że prawie wszystko już widziałem to nadal z każdego koncertu wychodzę z obolałymi dłońmi od oklasków, bolącym brzuchem od śmiechu a energią jestem naładowany jakbym wypił dwie viagry wrzucone do dzbanka z kawą :D
A poza tym co za widok i uczta dla oka :)
Pani Małgosiu, przepraszam, że nie robiłem zdjęć ale gdybym pokazał Pani zdjęcia z tego koncertu w domu to z pewnością miałbym niemały problem z wyjazdem na następny ;)

Ja osobiście w na kolejnym z kolei koncertów widzę już rzeczy, takie szczegóły które na pierwszym czy drugim były nie do zobaczenia. Niesamowity widok, kiedy artyści nadal śmieją się ze skeczy które grają, a przecież widzieli to wielokrotnie więcej razy niż my :) No i radość, energia i zabawa całej FD z jaką wykonują poszczególne utwory.
Oglądnijcie Kałasznikowa, Gummy Bear-a czy Finlandię :) Spróbujcie popatrzeć na Nich troszkę inaczej niż zwykle...FD to nieziemskie zjawisko. Mieć zadowolenie z własnej pracy...większość by tak chciała :)

"Wielka Trójco" - Wielkie brawa dla Was za coraz większe wykorzystywanie potencjału Pani Marty Zalewskiej. To, zrobiła z publicznością...ze mną....Uffff..ciężko opisać to niesamowite przeżycie na zakończenie koncertu. Taka wisienka na torcie :) Tak trzymać !!!

Człowiek jest zwierzęciem stadnym. Żeby prawidłowo funkcjonować musi się spotykać z innymi, musi rozmawiać, wymieniać poglądy itd. Niesamowite posunięcie z podpisywaniem płyt, ja wiem, że jesteście zmęczeni, czasem zestresowani i widzicie po każdym koncercie z 1000 ludzi w kolejce z płytami w ręku. Ale dla nas to jedna z niewielu okazji na spotkanie "oko w oko", podanie ręki, wysłuchanie kilku dowcipów Kamila :) Fajnie jest Was widzieć...chć z Panem Jackiem Kęcikiem to lubimy się spotykać w bardzo dziwnych miejscach ;)

FD leczy.
Na pewno mnie i mój nastrój :)
"...To łaczy dwa wielkie narody,
rozdzielone morzem. I mimo, że morze jest ogromne,
to odpowiednio schłodzone da się wypić.." Finlandia :)
"...Nuapurista kuulu se polokan tahti
jalakani pohjii kutkutti.
Ievan äiti se tyttöösä vahti
vaan kyllähän Ieva sen jutkutti,
sillä ei meitä silloin kiellot haittaa
kun myö tanssimme laiasta laitaan.
Salivili hipput tupput täppyt
äppyt tipput hilijalleen..." Pani Renatko, pani Anito...Respect +10 !!!

Od tego zaczynam tzw "listę przebojów", kiedy po całym dniu pracy znajdę chwilkę żeby zasiąść przed komputerem.
Potem "Kałasznikow" i V symfonia zmieszana z Bregovicem. Od razu humor +5 ;)
"Polskie drogi", "podwójny" Titanic....i caaaaała reszta :)
Naprawdę ciężko jest znaleźć w życiu rzeczy, które tak szybko poprawiają humor i chęć do życia.
Dziękuję, i do zobaczenia


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL