Filharmonia Dowcipu
Filharmonia Dowcipu




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Filmiki na Youtube
PostNapisane: Cz lip 26, 2007 9:55 am 

Dołączył(a): So lip 21, 2007 11:15 am
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi się , ze filmiki na YouTube są świetną reklamą, ja wybrałem się do Bajki po zobaczeniu linka od znajomego do filmiku na YouTube z Koncertem Brandenburskim, na którym był napis www.cotujestgrane.pl. Sam zresztą umieściłem filmik z Dragostea Din Tei z Opola i nie uważam, żebym coś zrobił złego, w ten sposób zaostrza się jedynie apetyt. Zresztą oglądanie całego przedstawienia w małej rozdzielczości w malutkim okienku z obciętą ścieżką dźwiękową to jest raczej horror :x. Koncert na żywo ma swój urok, oczywiście zawsze znajdą się maruderzy, że za daleko, za rzadko, za drogo..
O wolne miejsca nie ma się co martwić, takie przedstawienia gwarantują pełny komplet. A na imprezach plenerowych można nagrywać, bo jest więcej widzów i trudniej ich upilnować, a poza tym jakoś nagrania z pleneru będzie gorsza od jakości nagrania z teatru :D

_________________
Czy drewniane ucho po heblowaniu poczuje muzykę??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 27, 2007 8:44 pm 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 26, 2007 8:34 am
Posty: 75
Wrzuciłem kolejny (trzeci) filmik z Łazienek, tym razem Wszystkich Świętych. Link w pierwszym poście...

_________________
BiG MaTT wrócił... po raz drugi.. pewnie nie ostatni... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 31, 2007 1:26 pm 
FD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 17, 2007 11:13 am
Posty: 35
Lokalizacja: Gdansk
No bardzo dobra robota z tymi filmikami:) Troche ucichło ale to z powodu wakacji:) Pozdrawiam wszystkich:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 31, 2007 2:49 pm 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 18, 2007 11:31 am
Posty: 18
Lokalizacja: z nienacka -> dev/real/3miasto
Nie wszyscy mają wakacje :cry:
Na szczęście jest Filharmonia Dowcipu i BigMat spamujący filmikami :D

_________________
Niniejszy post posiada atest PZH.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 31, 2007 11:21 pm 
FD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 17, 2007 11:13 am
Posty: 35
Lokalizacja: Gdansk
Ja akurat mam wakacje ale spedzam je czasem przed kompem:) Jest to bardzo mile kiedy ktos komu podoba sie to co robimy traci swoj czas na wgrywanie filmikow na youtube!:) Doceniamy to i "prosimy o wiecej" :) Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 01, 2007 1:13 pm 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 26, 2007 8:34 am
Posty: 75
No ja wakacji nie miałem już dawno. Ostatnio też mi sie trochę życie gmatwa zawodowo, ale podołam. :) (nie potrzebujecie przypadkiem w liście płac gościa, który będzie Was nagrywał podczas każdego występu? 8) Wiecie - jak skoczków nagrywają w trakcie lotów to i Was można... ;)) Cieszę się, że Wam się podobają filmiki i dziękuje za miłe słowa Panie Kamilu. Jak się jakoś zorganizuję i znajdę chwilę czasu to wrzucam kolejne, coś tam jeszcze zostało (choć najlepsze już poszły). Pozdrawiam!

PS. Proszę mnie tu o spam nie pomawiać, dobrze! ;) Kiedyś nawet sam byłem orędownikiem antyspamu na forum CTJG... widać historia lubi się odwracać. :)

_________________
BiG MaTT wrócił... po raz drugi.. pewnie nie ostatni... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 1:25 am 
FD

Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 8:17 pm
Posty: 102
Forumowicze, filmujcie co checie i kiedy chcecie. Macie na to naszą pełną zgodę. Wasza aktywność może nam tylko pomagać , a nie przeszkadzać.Poza tym inaczej patrzycie i pozwala mi się to wyrwać (niewykluczone ze z twórczej) ale jednak rytyny. Jednak zasady jakieś muszą być. Bigg Matt był pierwszy i w Romie moze sobie filmować do woli. Jest jeszcze miejsce dla dwóch operatorów amatorów, ale oczywiście z naszego malego klubiku. Dostaniecie specjalne pasy, które pozwolą Wam się swobodnie poruszać z Waszym spzrętem. Będziecie jedyni. OK? We wrześniu i w październiku jest kilka duzych koncertów a,la Łazienki- damy znać kiedy i zapraszamy. Pozdrowienia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 09, 2007 8:18 am 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 26, 2007 8:34 am
Posty: 75
O matko, ale mnie zaszczyt kopnął. No nie spodziewałem się. Obiecuję dam z siebie wszystko! :) Dzięki Panie Jacku!

_________________
BiG MaTT wrócił... po raz drugi.. pewnie nie ostatni... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 16, 2007 11:57 pm 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 26, 2007 8:34 am
Posty: 75
Dodałem dwa kolejne klipy z Łazienek... W pierwszym poście są.

_________________
BiG MaTT wrócił... po raz drugi.. pewnie nie ostatni... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL