Filharmonia Dowcipu
Filharmonia Dowcipu




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cięcia w DVD "Wakacyjna Filharmonia Dowcipu, sezon pier
PostNapisane: Pn sie 04, 2008 9:24 pm 

Dołączył(a): So lip 19, 2008 4:22 pm
Posty: 3
Witam,

Niedawno kupiliśmy (namawiani !!!!! przez córkę) DVD z pierwszym sezonem Wakacyjnej Filharmonii Dowcipu.
I to jest pytanie Gabi : "Dlaczego na płycie nie ma skeczów 'Komarella' oraz 'Wyginam śmiało ciało'?" :cry:
Teraz pytanie ode mnie:
Czy mówiąc o graniu muzyki popowej Pan Malicki nawiązywał do Pani Profesor Akademii Muzycznej, o której było głośno po ostatnim Konkursie Chopinowskim? A może ja już cierpię na paranoję dopatrując się związków tam gdzie ich nie ma (bo publiczność nie zareagowała)?

Pozdrawiam,

Krzysiek

P.S.

Namiary przekazałem jak Pan prosił (wątek Inspiracje Pana Malickiego), ale nie wiem czy doszły, bo nie dostałem potwierdzenia.

Krzysiek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 30, 2008 9:11 pm 
FD

Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 8:17 pm
Posty: 102
Dobry wieczór
Skeczy,które Pan wymienił nie umieścilismy na płycie ponieważ procedura załatwiania praw do DVD trwałaby w wypadku tych dwóch kawałków w nieskończoność. Po prostu zero kontaktu z managmentem tamtej strony.
Co do tekstów Waldka, to nie było w nich żadnych wyszukanych aluzji. Zbieznośc w czasie wydarzeń- zupełnie przypadkowa. Przy okazji pamiętam o Gabi i jak tylko ogarniemy początek sezonu Radek Bielecki odezwie się do Pana. Chciałbym zacząć współpracę z Wami.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL