Filharmonia Dowcipu
Filharmonia Dowcipu




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Czy Twoim zdaniem FFD powinno iść z duchem nowej grafiki FD ?
Ankieta wygasła Pn gru 31, 2012 10:19 pm
Tak, użytkownicy forum powinni mieć nowe forumowe koszulki 75%  75%  [ 3 ]
Tak, użytkownicy forum powinni chodzić w koszulkach FD 0%  0%  [ 0 ]
Nie, użytkownicy forum powinni chodzić w starym forumowym wzorze "nr.II" 25%  25%  [ 1 ]
Liczba głosów : 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Koszulki forum
PostNapisane: Wt mar 06, 2012 10:19 pm 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 02, 2011 8:43 pm
Posty: 50
Lokalizacja: Katowice
Temat poruszany na chat'cie facebooka. Problem koszulek stworzył swoisty zagmatwany spór na FB, stał się nieczytelny i bezsensowny dlatego zdecydowałem się założyć temat na forum. :lol:

Przedmiotem dyskusji jest pytanie czy forum powinno mieć nowe koszulki polo czy pozostać przy starym wzorze czarnych koszulek ("nr. II"). Moim zdaniem forum powinno iść z duchem czasu i nadążać za FD. Filharmonia zdążyła zmienić stare biało czarne logo i oprawę graficzną na nową bardziej nowoczesną czerwono-biała wersje. Co do "ograniczania wolnej woli", moim zdaniem ten tok myślenia jest błędny. Musimy zdecydować się czy tworzymy zgrany zespół, który kulturalnie przyszedł jako swoista "delegacja" promować forum (o to chyba w tym chodzi ?), czy użytkownicy forum to banda nieposkromionych dzieciaków robiących wszystko na przekór. Wyobraźmy sobie co by było gdyby w FD, każdy robił co by chciał... prawdopodobnie nie zagrali by nawet jednego koncertu. Nie ważne, czy nowe koszulki będą czy nie, musi być jakaś hierarchia i nie może być tak, aby każdy robił co chciał - nikt nie karzę iść na koncert FD "z forum". Przykładowo w mojej szkole na każdym kroku nauczyciele powtarzają zdanie "Jeżeli Ci się tu nie podoba, możesz tu nie chodzić." 8)

_________________
"Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Stanisław Jachowicz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koszulki forum
PostNapisane: Śr mar 07, 2012 10:35 am 
VIP Zasłużony Forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 13, 2010 12:26 pm
Posty: 1018
Lokalizacja: Poznań
Ja nie mam nic przeciwko nowym koszulkom. FD zmieniło design i logo, byla propozycja podobnej wersji dla forumowicze jednak spotkała się ona z odrzuceniem i tutaj będę kierowała w stronę samej FD. Moim pomysłem było żeby 'forumowe logo' zamieścić na koszulkach, żebyśmy bardziej kojarzyli się a Filharmonią, jednak pomysł albo sie nie spodobał albo ktoś nie zajarzył mojego toku rozumowania.

Ja jestem otwarta na propozycje, można wymyślić nowy design koszulek, mogą być bardziej na 'czasie'. Wcześniej zajmowalam sie koszulkami i moge to robic nadal. Jednak prawie kazdy nowy pomysl to nowa klotnia zamiast rozmowy.

_________________
Organizator Spotkania Forumowiczów



Święty Bo Tak - patron doraźnych uzasadnień


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koszulki forum
PostNapisane: So mar 10, 2012 11:59 pm 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 02, 2011 8:43 pm
Posty: 50
Lokalizacja: Katowice
Koszulki FD w jakich pojawiły się pewne osoby na koncercie 10.03.2012 w Zabrzu, wyglądały następująco tj. czarne polo z dużym ukośnym logiem FD na plecach i małym Filharmonia Dowcipu na piersi po lewej stornie.

_________________
"Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Stanisław Jachowicz


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL