Filharmonia Dowcipu
Filharmonia Dowcipu




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: FD / Laskowik
PostNapisane: N cze 26, 2011 12:51 am 

Dołączył(a): N cze 26, 2011 12:11 am
Posty: 17
Lokalizacja: Warszawa
Witam wszystkich, jestem tu nowy, nie przejrzałem dokładnie całego forum, więc jeśli piszę na temat już oklepany, to bez urazy proszę, przekierujcie mnie we właściwe miejsce....

Kilka słów o sobie - osiągnąłem wiek inż. Karwowskiego, lubię każdą muzykę, klasyczną w szczególności, podobają mi się wszelkie próby jej przystępnego "sprzedawania", od Henryka Czyża począwszy, poprzez "Z Batutą i Humorem" Macieja Niesiołowskiego, po Waldemara Malickiego... Jak tylko mogę, bywam na koncertach FD, zaliczyłem wszystkie koncerty mrągowskie, 16.07 również się wybieram... Teatr 6 Piętro też już jest w planach...

Intryguje mnie jedna kwestia, a mianowicie, czy generalnie podoba Wam się, Drodzy Forumowicze, pomysł łączenia FD z Kabareciarnią... Dla mnie są to dwa inne światy, kierowane do zupełnie innej publiczności, innego rodzaju wrażliwości, wzniośle mówiąc artystycznej... Pamiętam swój zachwyt w Mrągowie nad inauguracją FD, a potem kompletne zażenowanie nad poziomem pierwszego wspólnego koncertu z Laskowikiem... Teraz jest już o niebo lepiej, ale i tak poziom dowcipu jest nieraz masakryczny... Tłumaczę sobie to na różne sposoby, może z racji wieku i pamiętania Laskowika i Fedorowicza z przełomu lat 70/80 oczekuję czegoś innego albo "wina" leży w nas, czyli w publiczności, której gusta, delikatnie mówiąc, obniżyły się i artyści starają się do tego dostosować... Kiedyś w Mrągowie była FD a osobno kabarety, teraz chyba ktoś chce na siłę to połączyć, a efekt jest dla mnie wątpliwy, niech koncert trwa dwie godziny, nie trzy, ale niech będzie to tylko dowcipnie podana muzyka, w wykonaniu (głównie) uroczych artystek (jak widzę, w tej kwestii są odrębne wątki), a nie przekładaniec, który niektórych cieszy nie dlatego, że słyszą Beethovena, Bizeta czy Wagnera, ale dlatego, że ktoś powiedział "dupa"...

Chętnie posłucham Waszych opinii, pozdrawiam.
Ajmar


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: N cze 26, 2011 1:22 pm 
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 27, 2010 1:02 pm
Posty: 394
Na początek witam bardzo serdecznie nowego forumowicza :D

Może ja zacznę :mrgreen:
Sam pomysł połączenia FD i Kabareciarni nie jest zły, mimo że jak słusznie zauważyłeś to dwa odrębne światy.
Mam porównanie bo byłam na koncercie samej FD i występu połączonego z Kabareciarnią. Podobały mi się oba występy bo każdy spektakl wnosił coś czego nie było w poprzednim.
Nie byłam jedynie na osobnym występie Kabareciarni, ale jak tylko pozwoli mi czas to chciałabym nadrobić.
Swoją drogą jestem również ciekawa jak myślą pozostali forumowicze, bo pytanie jest niezłe i warto je obgadać :wink:

_________________
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz" - Tuwim.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: N cze 26, 2011 3:33 pm 

Dołączył(a): So wrz 11, 2010 9:00 pm
Posty: 473
Lokalizacja: Radom
Ja również witam nowego forumowicza i jednocześnie zachęcam do częstego udzielania się :)
Co do poruszonego wątku...
...tak, jak przedmówcy stwierdzili, tak sądzę i ja, że rzeczywiście Filharmonia Dowcipu i Kabareciarnia to dwie różne od siebie bardzo bajki. Inne historie, inne barwy dowcipu, inne ramy i inne standardy. Ja jednak, lubiąc łamać pewne prawidłowości i konwenanse, nie mam absolutnie nic przeciwko właśnie takiemu humorystycznemu połączeniu. Co więcej, uważam, że tak zarazem dalekie od siebie widowiska, wręcz genialnie siebie nawzajem uzupełniają. Uwielbiam dowcip muzyczny, wysublimowany, bardziej elegancki i dla 'ducha' - który uprawia Filharmonia Dowcipu, ale też buzia mi się sama śmieje, a i jednocześnie głowa z aprobatą potakuje, gdy pan Zenon Laskowik wraz ze swoimi zdolnymi bestiami z Kabareciarni 'sypnie' jakimś żartem odnośnie dzisiejszej polityki, kościoła, mentalności Polaków; słowem - otaczającej nas rzeczywistości. Dochodzi zatem do konfrontacji czegoś niebywale, pokuszę się o patos, uduchawiającego z czymś mocno realnym, namacalnym, czasem może komicznie prymitywnym, ale to jest właśnie tego typu dowcip. Ma nam dosadnie wskazywać wszelkie niedoskonałości nasze, ludzi, których wynosimy na piedestał czy instytucji, w które wierzymy.
Czy zatem taką konfrontację nazwać można nieudolną i pozbawioną sensu?
Dla mnie wręcz przeciwnie :)

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: N cze 26, 2011 4:18 pm 

Dołączył(a): N cze 26, 2011 12:11 am
Posty: 17
Lokalizacja: Warszawa
No właśnie.. ten wysublimowany, elegancki i "dla ducha" dowcip muzyczny powoduje moim zdaniem, że FD jest ewenementem, czymś absolutnie nowatorskim i wyjątkowym w formie, robionym dodatkowo na wysokim poziomie... podpisuję się pod tym w 100%..

To jedno "ale", które powoduje moje wątpliwości, to fakt, że żarty związane z naszymi niedoskonałościami, polityką, kościołem, mentalnością Polaków itp.. itd.. mogę znaleźć w 30 innych podobnych programach satyrycznych, kabaretach lub innych formach, więc abstrahując już nawet od poziomu Kabareciarni, nie bardzo odczuwam potrzebę obcowania z tożsamymi tematami w widowisku, od którego oczekuję, żeby mnie właśnie od takich kwestii na parę godzin oderwało...

No, ale skoro widownia zawsze jest pełna, to znaczy, że się podoba, a moje delikatne zrzędzenie nikomu nie zaszkodzi, tym bardziej, że o gustach, jak wiadomo.... A że sam za parę tygodni jadę do Mrągowa, to głupio by było narzekać dalej na samego siebie...

Dzięki za podjęcie tematu, pozdrawiam. Ajmar.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: N cze 26, 2011 8:52 pm 

Dołączył(a): Pn kwi 27, 2009 7:12 am
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Bardzo dobrze, że ktoś ten problem/ temat wrzucił wreszcie na forum. Czasem poruszany w mniej lub bardziej oficjalnych rozmowach, ale nigdy w wielkim gronie. Będzie wreszcie okazja to poznania zdania większej liczby użytkowników forum ;) A przy okazji dodam, iż bardzo mnie cieszy pojawienie się nowego forumowicza ;) oby zapału do pisania postów nie zabrakło.

Wracając jednak do istotny problemu - gdyby ktoś kilkanaście miesięcy temu powiedział mi, że był na koncercie, gdzie jedno widowisko tworzył Laskowik i FD miałabym wątpliwości, czy aby na pewno uda się to połączyć. Ale faktycznie udało się. I najlepiej przekonałam się o tym, na ich pierwszym wspólnym koncercie w Mrągowie. To był absolutny hit! I to za sprawą właśnie tego połączenia. Faktycznie, Kabareciarnia i Filharmonia to dwa różne światy, a ich połączenie można by nawet nazwać nieco 'egzotycznym', ale ten niełatwy duet się udał za sprawą p. Kęcika. Dwie formacje z pozoru tak odległe, tworzące dwa różne widowiska, spotykają się na jednej scenie i grają koncert, który tworzy spójną całość. Tylko pogratulować! :)
Z przyjemnością słucham jednych, jak i drugich. Chociaż przyznaję, iż cholernie się ciesze, że w kwietniu FD zdecydowała się na powrót do tej klasycznej formuły koncertów solowych. Taka FD w czystej formie przez 3h też jest potrzebna. I z wielką radością przyjęłam wiadomość, że ten projekt będzie kontynuowany w 6. piętrze. Koncerty z udziałem Kabareciarni mają wiele uroku, ale trzeba przyznać, że od ich wielkiego widowiska w Mrągowie, praktycznie przez 1,5 roku nie można było usłyszeć samej FD. Gdziekolwiek się nie pojawiali na większym koncercie zawsze towarzyszyła im Kabareciarnia. I powoli zaczynało się to już nudzić (zważywszy na jednoczesną emisją 'L&M' w tv). Skecz słyszany trzykrotnie za każdym razem bawi tak samo, ale gdy słyszymy ten sam dialog po raz 5 zaczyna nas to męczyć. A muzyka pozostaje zawsze atrakcyjna. I to nic, że wiemy, co zaraz powie Malicki, solistki zaczną się kłócić, a orkiestra zacznie grać Carmen - dobrej muzyki można słuchać wiele razy i za każdym razem sprawia taką samą przyjemność.
Żarty Laskowika? Faktycznie, jest to zupełnie co innego, niż choćby za czasów kabaretu TEY. Ale i Laskowik się zmienił, a przede wszystkim rzeczywistość się zmieniła. Powracając w Mrągowie na dużą scenę dostosował się do obecnie panujących realiów. I choć na krajowej scenie kabaretów jest wiele, to mimo tego, iż można Kabareciarni i Laskowikowi co nieco zarzucić, to pozostają od kilku już lat jedną z najlepszych grup - przynajmniej w mojej ocenie. Tą różnicę in plus, w porównaniu z innymi kabaretami widać na pierwszy rzut oka.
Tak samo jak zastanawiając się nad połączeniem FD z Laskowikiem, możemy zastanowić się nad sensem zaproszenia do programu 'L&M' Klimakterium. Tak samo jak wcześniej podjęty przez nas problem, również to połączenie wzbudzało wiele kontrowersji. Można było słyszeć 'bo po co starsze panie na scenie? co ma wspólnego sztuka teatralna pourywana na scenki z muzyką i kabaretem?'. Ale również i ta współpraca przyniosła wiele dobrego i bawiła nas przez wiele odcinków.
Trzeba przyznać, że na połączeniu Kabareciarni i Filharmonii skorzystały obie strony - Laskowik powrócił na wielką scenę, a Malicki zyskał rzesze nowych słuchaczy. Osobiście znam kilkanaście osób, które pierwszy raz poszły na koncert FD tylko i wyłącznie po to, by zobaczyć po latach na scenie legendę kabaretu. Coś tam niby o FD słyszały, Maestro kojarzyły, ale nigdy nie zdecydowały się pójść na koncert FD. A teraz nie ważne, że grają razem, czy oddzielnie. Na każde widowisko idą z taką samą radością i ochotą.
Medal zawsze ma dwie strony. Teraz została przedstawiona oferta dla każdego - kto ma ochotę na koncert łączony udaje się do Kongresowej, kto chce 3h wyłącznie FD, ma teatr 6.piętro i oby FD z żadnej z tych formuł nie zrezygnowało :)


Ostatnio edytowano N cze 26, 2011 10:23 pm przez justynas, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: N cze 26, 2011 9:13 pm 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 10, 2010 2:45 pm
Posty: 290
Temat rzeczywiście bardzo ciekawy :)
Od siebie dodam tylko, że podobnie jak Ajmar zauważyłam,że Zenon Laskowik i Kabareciarnia momentami nie nadąża poziomowo za Filharmonią Dowcipu. Szczególnie było to widać podczas kręcenia programu L&M. Niektóre ich skecze sprawiały jak dla mnie wrażenie napisanych w pośpiechu, gubiących przez to humor i puentę.
Z drugiej strony Zenon Laskowik i spółka już nieraz udowodnili, że stać ich na kabaret na naprawdę dobrym poziomie, w dodatku taki, w którym nie chodzi tylko o pusty rechot ( np. "Wnuczka Madzia"). Czy taki typ dowcipu pasuje do FD- coż, ile widzów, tyle zdań :wink: , mnie takie połączenie nie przeszkadza :)
Uważam natomiast, że Filharmonia Dowcipu bardzo pomogła Laskowikowi w pierwszym okresie po Jego powrocie na kabaretową scenę, to dzięki nim na nowo zaistniał w świadomości widzów, nie tylko starszych pamiętających Go z czasów Kabaretu TEY, ale również młodszych.
Natomiast co do wyjątkowości Zenona Laskowika i Kabareciarni- dla mnie oni są wyjątkowi w tym sensie, że w przeciwieństwie do 90% innych polskich kabaretów (dane szacunkowe, mogą być zawyżone, ponieważ od pewnego czasu zrezygnowałam z oglądania "kabaretonów"i takich różnych -jak widzę ten "wysublimowany" dowcip to aż mi się coś robi... :oi ) nie boją się w swojej "twórczości" wprost poruszać tematów poliycznych i innych z serii "niewygodnych"i jasno prezentować swojego stanowiska w tym względzie ("Polska polska misja trwa", "Zenon Laskowik i 12 parówek"i inne). Zdecydowana większość innych kabaretów nie próbuje czegoś takiego, działa na zasadzie "zrobię-z-siebie-małpę-powiem-coś-głupiego-i-będzie-śmiesznie".
Oni nie i za to wielki szacunek.
No i na koniec- UWIELBIAM KRZYSZTOFA KIEŁPIŃSKIEGO!!!! On ma coś takiego, że jak wyjdzie na scenę to nie musi nic mówić ani robić, a mnie się gęba sama cieszy ... :D
Podsumowując,mnie duet L&M nie razi, ale pod warunkiem że obie ekipy "trzymają poziom" :mrgreen:
PS. Również witam serdecznie nowego członka forum :)

_________________
Marta


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: N cze 26, 2011 10:46 pm 
Założyciel Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 12:22 am
Posty: 2351
Lokalizacja: Poznań
Ja ze swojej strony tylko dodam że żarty FD niektóre też nie są na poziomie.... no i witam nowego forumowicza :mrgreen:

_________________
Organizator Spotkania Forumowiczów

Koncert FD w Poznaniu 25 sierpnia byłem
Koncert FD w Warszawie 9 października byłem
Koncert FD w Poznaniu 20 października byłem
Spotkanie Forumowiczów 5-6 luty byłem
Koncert FD w Łodzi 13 lutego byłem
Koncert FD w Warszawie 26 marca byłem
Koncert FD w Warszawie 28 kwietnia byłem
Występ Kabarecarni w Poznaniu 15 maja byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 20 maja byłem
Koncert FD w Mrągowie 16 lipca byłem
II Spotkanie Forumowiczów 27-28 sierpnia byłem
Koncert Waldemara Malickiego w Poznaniu 29 października byłem
Koncert FD w Warszawie 7 stycznia 2012 nagrywanie płyty DVD byłem
Koncert FD w Poznaniu 3 marca 2012 byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 26 maja 2012 byłem
Koncert FD w Poznaniu 15 października 2012 byłem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 11:31 am 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 10, 2010 2:45 pm
Posty: 290
A ja tego o skeczach FD nie powiem. Dla mnie wszystkie trzymają poziom. Jasne jedne podobają mi się bardziej inne mniej, ale ich jakość waha się od dobrej do doskonałej :mrgreen:

_________________
Marta


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 11:38 am 
Założyciel Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 12:22 am
Posty: 2351
Lokalizacja: Poznań
Raczej od dopuszczającej do doskonałej ... no ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie ... Nie które skecze wyglądają jakby były wymyślane na siłę ... a przecież można powrócić do starych sprawdzonych numerów z ,,Co tu jest grane" widocznie komuś tamte numery już się nie podobają.... a szkoda i to wielka ...

_________________
Organizator Spotkania Forumowiczów

Koncert FD w Poznaniu 25 sierpnia byłem
Koncert FD w Warszawie 9 października byłem
Koncert FD w Poznaniu 20 października byłem
Spotkanie Forumowiczów 5-6 luty byłem
Koncert FD w Łodzi 13 lutego byłem
Koncert FD w Warszawie 26 marca byłem
Koncert FD w Warszawie 28 kwietnia byłem
Występ Kabarecarni w Poznaniu 15 maja byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 20 maja byłem
Koncert FD w Mrągowie 16 lipca byłem
II Spotkanie Forumowiczów 27-28 sierpnia byłem
Koncert Waldemara Malickiego w Poznaniu 29 października byłem
Koncert FD w Warszawie 7 stycznia 2012 nagrywanie płyty DVD byłem
Koncert FD w Poznaniu 3 marca 2012 byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 26 maja 2012 byłem
Koncert FD w Poznaniu 15 października 2012 byłem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 2:08 pm 

Dołączył(a): So wrz 11, 2010 9:00 pm
Posty: 473
Lokalizacja: Radom
A według mnie zarówno publika, jak i sami artyści potrzebują w swoim repertuarze choć odrobinę świeżości. Kolejne, nowe skecze takie zjawisko gwarantują, a to czy się podobają wszystkim czy nie to już inna sprawa.
Nie można zatem w kółko 'grać' tego samego, bo potem przychodzi zwyczajne zmęczenie, zniechęcenie, a to, co powinno sprawiać frajdę staje się smutną codziennością.
I ja zgodzę się z Martą - dla mnie skecze FD zawsze trzymają poziom. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 3:30 pm 
Założyciel Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 12:22 am
Posty: 2351
Lokalizacja: Poznań
Ostatnimi czasy FD gra cały czas to samo... nie które numery na prawdę staja się nudne np: Gummy Bear, ile razy można oglądać to samo a wystarczyło by powrócić do numerów pokroju pokolenie, au siala albo ja jestem maczo... no ale cóż zmienili się już wykonawcy.. wiec i repertuar się zmienił ..... i szkoda że te stare numery nie są grane .... FD tylko by na tym zyskało...

_________________
Organizator Spotkania Forumowiczów

Koncert FD w Poznaniu 25 sierpnia byłem
Koncert FD w Warszawie 9 października byłem
Koncert FD w Poznaniu 20 października byłem
Spotkanie Forumowiczów 5-6 luty byłem
Koncert FD w Łodzi 13 lutego byłem
Koncert FD w Warszawie 26 marca byłem
Koncert FD w Warszawie 28 kwietnia byłem
Występ Kabarecarni w Poznaniu 15 maja byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 20 maja byłem
Koncert FD w Mrągowie 16 lipca byłem
II Spotkanie Forumowiczów 27-28 sierpnia byłem
Koncert Waldemara Malickiego w Poznaniu 29 października byłem
Koncert FD w Warszawie 7 stycznia 2012 nagrywanie płyty DVD byłem
Koncert FD w Poznaniu 3 marca 2012 byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 26 maja 2012 byłem
Koncert FD w Poznaniu 15 października 2012 byłem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 3:43 pm 
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 27, 2010 1:02 pm
Posty: 394
Dona, w pierwszej części twojego ostatniego postu zgodzę się z tobą.
Aby jednak była ta świeżość, potrzeba czasu na nabranie sił :)
Niektóre występy z ostatniego sezonu odbiegają nieco od mocnego pierwszego sezonu.
Nie stwierdzam to tylko ja ale grono moich znajomych, którzy woleli oglądać pierwsze odcinki niż ostatni sezon.

_________________
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz" - Tuwim.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 3:49 pm 
Założyciel Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 12:22 am
Posty: 2351
Lokalizacja: Poznań
Szczególnie nie które żarty muzyczne były poniżej poziomu no i Klimakterium bardzo odstawało.... Kabareciarnia też miała swoje wahania poziomu.... Kasia powiedziała najważniejszą rzecz czas na nabranie sił jest potrzebny nie można cały czas tworzyć trzeba też odpoczywać :mrgreen: :mrgreen: I wtedy będzie gwarancja najwyższego poziomu do jakiego FD przyzwyczaiło nas pierwszym sezonem... gdzie nie było żadnych słabych numerów w drugim zdarzały się ....

_________________
Organizator Spotkania Forumowiczów

Koncert FD w Poznaniu 25 sierpnia byłem
Koncert FD w Warszawie 9 października byłem
Koncert FD w Poznaniu 20 października byłem
Spotkanie Forumowiczów 5-6 luty byłem
Koncert FD w Łodzi 13 lutego byłem
Koncert FD w Warszawie 26 marca byłem
Koncert FD w Warszawie 28 kwietnia byłem
Występ Kabarecarni w Poznaniu 15 maja byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 20 maja byłem
Koncert FD w Mrągowie 16 lipca byłem
II Spotkanie Forumowiczów 27-28 sierpnia byłem
Koncert Waldemara Malickiego w Poznaniu 29 października byłem
Koncert FD w Warszawie 7 stycznia 2012 nagrywanie płyty DVD byłem
Koncert FD w Poznaniu 3 marca 2012 byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 26 maja 2012 byłem
Koncert FD w Poznaniu 15 października 2012 byłem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 5:02 pm 

Dołączył(a): Pn kwi 27, 2009 7:12 am
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
te słabsze numery na pewno będą dopracowane. a po przerwie urlopowej FD powróci na pewno z masą nowych pomysłów i energią, która pozwoli te pomysły wcielić w życie i dograć ;)
a co do Gummy Bear, to jest to żelazny punkt programu, bo najzwyczajniej w świecie publiczność to uwielbia. Musisz przyznać Piotrek, że żaden numer tak nie 'uruchamia' widowni jak właśnie genialny Gummy Bear. To jest po prostu hit! ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 8:23 pm 
Założyciel Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 12:22 am
Posty: 2351
Lokalizacja: Poznań
Hit nie można zawsze grać :mrgreen: Parę koncertów bez Gummy i ludzie na nowo chcieli by oglądać ten numer :mrgreen: a tak to można odnieść wrażenie że i muzyką i publiczności numer się już znudził :D

_________________
Organizator Spotkania Forumowiczów

Koncert FD w Poznaniu 25 sierpnia byłem
Koncert FD w Warszawie 9 października byłem
Koncert FD w Poznaniu 20 października byłem
Spotkanie Forumowiczów 5-6 luty byłem
Koncert FD w Łodzi 13 lutego byłem
Koncert FD w Warszawie 26 marca byłem
Koncert FD w Warszawie 28 kwietnia byłem
Występ Kabarecarni w Poznaniu 15 maja byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 20 maja byłem
Koncert FD w Mrągowie 16 lipca byłem
II Spotkanie Forumowiczów 27-28 sierpnia byłem
Koncert Waldemara Malickiego w Poznaniu 29 października byłem
Koncert FD w Warszawie 7 stycznia 2012 nagrywanie płyty DVD byłem
Koncert FD w Poznaniu 3 marca 2012 byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 26 maja 2012 byłem
Koncert FD w Poznaniu 15 października 2012 byłem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL