Filharmonia Dowcipu
Filharmonia Dowcipu




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 9:18 pm 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 16, 2011 9:40 am
Posty: 119
Lokalizacja: Kłodawa
No zgadzam się Piotrek, fajnie by było jak by coś było powtarzane z tych starych numerów :) ale tak jak napisała Justyna Gummy Bear uruchamia każdego :mrgreen:
A kabareciarnia fajnie zgrywa się z FD może nieraz mają też słabsze skecze,zdarza się... a klimakterium według mnie wcale nie pasowało.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Pn cze 27, 2011 9:31 pm 
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 27, 2010 1:02 pm
Posty: 394
Gummy Bear jest świetne :ou , ale ileż można słuchać ciągle tego samego? Wydaje mi się, że po upływie pewnego czasu ten skecz dopiero wywołałby falę oklasków.
Nie wiem jak wy, ale ja z chęcią zobaczyłabym np. dawno nie grany numer z muzą, albo skecz o Języku niemieckim. Z pewnością publiczność byłaby zachwycona.

_________________
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz" - Tuwim.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Wt cze 28, 2011 6:54 am 
Założyciel Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 12:22 am
Posty: 2351
Lokalizacja: Poznań
Po prostu można odnieść wrażenie ze FD gra cały czas to samo... a wiecie ile można grać cały czas te same numery...

_________________
Organizator Spotkania Forumowiczów

Koncert FD w Poznaniu 25 sierpnia byłem
Koncert FD w Warszawie 9 października byłem
Koncert FD w Poznaniu 20 października byłem
Spotkanie Forumowiczów 5-6 luty byłem
Koncert FD w Łodzi 13 lutego byłem
Koncert FD w Warszawie 26 marca byłem
Koncert FD w Warszawie 28 kwietnia byłem
Występ Kabarecarni w Poznaniu 15 maja byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 20 maja byłem
Koncert FD w Mrągowie 16 lipca byłem
II Spotkanie Forumowiczów 27-28 sierpnia byłem
Koncert Waldemara Malickiego w Poznaniu 29 października byłem
Koncert FD w Warszawie 7 stycznia 2012 nagrywanie płyty DVD byłem
Koncert FD w Poznaniu 3 marca 2012 byłem
Koncert FD w Gorzowie Wlkp 26 maja 2012 byłem
Koncert FD w Poznaniu 15 października 2012 byłem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FD / Laskowik
PostNapisane: Śr cze 29, 2011 8:09 am 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 09, 2010 9:26 pm
Posty: 52
Jak dla mnie- połączenie idealne. Piękna muzyka, humor muzyczny Filharmonii i błyskotliwe teksty Kabareciarni. I odmienność muzyczna- tu mamy wykonane w stylu filharmonicznym/operowym różne utwory(od klasyki po pop) a z drugiej strony geniusz piosenki kabaretowej. Teksty Kabareciarni są inteligentne i na poziomie.Fajne są zarówno scenki kabaretowe jak i monologi (jak słyszę jak pan Tomczak o karpiu opowiada to jakbym mojego ojca w akcji przed wigilią widziała :D).Artyści budzą sympatię. Jest tak, jak Marta powiedziała o Panu Kiełpińskim- i zauważalny jest entuzjazm publiczności jak tylko wychodzi(gdy pierwszy raz byłam na występie siedząca obok mnie starsza pani miała genialne komentarze na ten temat). Dyskusje pana Laskowika z panem Malickim dodają występom pewnego uroku. Jak pierwszy raz w Mrągowie mieli wystąpić razem bardzo się cieszyłam- ulubiony pianista, wspaniała orkiestra i świetni komicy(wiedziałam, że mają wystąpić pan Laskowik i pan Fedorowicz- nie wiedziałam jeszcze, że już zebrana jest tak świetna "drużyna":)). Z kolei zróżnicowany repertuar na koncertach jakoś pozwala lepiej się skupić- człowiek nie wie już, co chce pierwsze usłyszeć- Filharmonię czy Kabareciarnię- najlepiej oba na raz ;D. Myślę, że przez tak niezwykłe połączenie muzyka klasyczna dotrze do szerszej publiczności- bo chcąc oglądać skecze typowo kabaretowe ludzie przy okazji zasmakują także i innego rodzaju sztuki :).
Wybaczcie, jeśli mam trochę dziwny słowotok z rana- niewyspana jestem :).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL