Filharmonia Dowcipu
Filharmonia Dowcipu




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Filharmonia Dowcipu i muza elektronika...
PostNapisane: So sty 16, 2010 7:16 am 

Dołączył(a): Pt sty 15, 2010 10:52 pm
Posty: 13
Mistrzu Malicki, uwielbiam Pana show i oglądam go jak tylko jest w tv (dla mnie za rzadko) i cieszy mnie w nim wykonywanie w sposób operowy znanych kawałków pochodzących muzyki pop a są one wykonywane przez Pańskich filharmoników po prostu znakomicie ale chciałbym zaproponować z pewną nieśmiałością wprowadzenie do utworów wykonywanych podczas Waszego show motywów z repertuaru takich gwiazd światowej muzyki elektronicznej, której jestem również fanem jak Jean Michel Jarre i Vangelis. Byłbym ciekaw niezmiernie jak ich znakomite utwory (np Oxygene, Chronologie czy tez Rydwany ognia) brzmiałyby w wykonaniu operowo - filharmonicznym? Może powstałyby jakieś śmieszne teksty do nich a Pan jak zawsze opowiadałby o ich autorze lub coś takiego? A może mógłbym zaproponować stworzenie takiej kompilacji na wzór kultowego już dla mnie wykonania Sonaty księżycowej z ludową melodią Greensleevs i muzyka irlandzka? Myślę, że znane już większości Polaków elementy muzyki elektronicznej wprowadziłyby w koncertach Pana i jego niezwykłej ekipy pewne nowum i byłoby kolejnym muzycznym jakby to określić "eksperymentem" jak sławna już metalowa Carmen (to tu był by operowy Jarre albo Vangelis). Pozdrawiam serdecznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL